MSMB-KYK Antalya 2019 Kış Kapında Mucithane Etkinliği
![WhatsApp Image 2020-11-28 at 16.58.03](https://mucithane.org.tr/wp-content/uploads/2020/11/WhatsApp-Image-2020-11-28-at-16.58.03.jpeg)
Mucithane, MSMB-KYK işbirliği ile düzenlenen Kış Kampında bir robotik yarışma düzendi. Yaklaşık 300 öğrenci katıldığı yarışmada genç mühendis adayları birbirileri ile yarıştı.
Mucithane, MSMB-KYK işbirliği ile düzenlenen Kış Kampında bir robotik yarışma düzendi. Yaklaşık 300 öğrenci katıldığı yarışmada genç mühendis adayları birbirileri ile yarıştı.